Pokój na świecie – każdy ma na niego wpływ

Możliwości struktury kulturowe i psychicznego, które umożliwiają zasadnicze znaczenie dla trwałego pokoju do zmiany społecznej jest niezbędne dla skutecznego procesu tego pokoju. Analizy i leczenie na czynniki psychiczne i interpersonalne w społecznościach, które zamieszkiwał w centrum starcia zbrojnego regularnie, Pokaż tego przebaczenia, pojednania, sprawiedliwości, przechowywania, współistnienia, wśród różnych procedur, są ostateczne w kulturalnych renowacji, jedną z gwiazd, którzy byli odpowiedzialni za natychmiastowy atak, chorych, spadkobiercy i kultury ogólnie. Wykazują one, jak przywileje ofiar, kolumbijskie urządzenie ofiar firma dla reintegracji Ministerstwo i niski, agencje rządowe, m.in.

 Nastawienie psychiczne człowieka do pokoju na świecie

Osiągnięcia pokoju procedur wymagają inwestycji w strukturę, rządowych, finansowych, instytucjonalnych, zgodne z prawem, szkolenia oraz ochrony, ten koszt jest tylko wymagany warunek dla budowania pokoju; Niemniej jednak jest konieczne jest wyjaśnienie, że to nie jest odpowiednia sytuacja, pozostawienie możliwości zaniedbana infrastruktura umysłowe i kulturalne, które pozwalają na wymaganych zmian społecznych, uzyskanie trwałego pokoju.

Koszt remontu kulturalnego i umysłowego byłoby użyć miast, gospodarstw domowych, ludzi i interpersonalne szkody. W oparciu o liczne opinie od lekarzy bez krawędzi, cierpiących, rządowe firm, a także bieżącej kraju badania skutki przemocy trwałe były problemów psychicznych jako: brak świadomości, poczucie beznadziejności i Luka, smutek, cierpienie, ciągłe nerwowość, nieufność, między innymi, i różne problemy cielesne są mocno związane z ciągłego kontaktu z atak.

Edukacja a walka o pokój

Myśli i działa w ramach inicjacji (gdzie to może być istotne i niezbędne) procedury, gdzie można odkryć własnego majątku miasta, metody przekształcenie i zezwolenia.

Tylko mała część naszej ludności mogą być możliwość identyfikacji obaw i nieszczęśliwości dodatkowe, który ma, może zostały zaobserwowane w procedurach ogólnopolskiej zdrowie psychiczne, na przykład współistnienia przebaczenia i pojednania. Przełom ten sugeruje, że wojna ścieżki, jesteśmy w stanie stać się niewrażliwe, skończy jak źródło w codziennym życiu w atak. Tego badania sugerują także, że mamy problemy ze zrozumieniem towary z innych stylów napaści, na przykład nierówności i wykluczenia finansowej i kulturalnej w użyciu szkolenia. To naprawdę jest istotne, ponieważ w braku umiejętności psychologicznych i intelektualnej, zdolność do obsługi administracji konfliktu i uczucia. Biorąc pod uwagę, że te odpowiedzi są zasadniczo zrozumieć charakter skojarzony z pojednania i przebaczenia, stworzyć leczenie badania aplikacje, które są wyśrodkowane.

Badania psychologów oraz wnioski

W ramach tej ścieżki w szkole myślenia w Universidad Javeriana pozostawiono o potrzebie ludzi o przebaczenie z trzech różnych inspekcji. W drugim z nich, ostatnio drukowany w pamiętnik leczenia psychospołecznego (2015), naprawdę wierzymy, że ludzie identyfikuje przebaczenie jednocześnie procedura zmiany złych uczuć do kto zrobił krzywdę, dodatkowo, identyfikuje tylko sposobu wykonania cierpienia. Dodatkowo osoby fizyczne, jak zrozumieć pojednania „ponowne uruchamianie interakcji”, jak również w kilku przypadkach, to uważane było że istnieje rozróżnienie między pogodzić i wyeliminować. Mnóstwo uzasadnienie do pogodzenia, osoby mówił, w odniesieniu do wymogu dla konwersacji, oddanie do odtworzenia przestępstwo, a także konieczności publikowania od oszustów żadnych skutków (poprawka) przez ich skarg. Dodatkowe raporty pokazują, że osoby fizyczne są znacznie bardziej podatne na wyeliminowanie partyzantów poddane lat wstecz (w porównaniu z wynikami z wcześniejszych raportów ukończona w roku 2013), gdzie bardziej przygotowany do wyeliminowania zespołów paramilitarnych. Najnowsze badania (2015) sugeruje, że większą gotowość znalezisk, które są prawdopodobnie związane z procesem, czego doświadczyliśmy w ciągu ostatnich trzech lat.

Wreszcie badania jak osobom zrozumieć aspekty związane z przebaczenia, ponieważ badanie tego typu sugeruje, że istnieje silny związek między swoją gotowość, aby wyeliminować część, która przetrwała i również żądanie przebaczenia, które wywołane szkody w połączeniu z zaangażowaniem nie występuje ponownie. Skończyło się tym, wraz z ludźmi bardzo fakt, prośbą o przebaczenie odnosi się do leczenia sprawcy, który złamał Ci się nad szkoda, że jest on dedykowany, tj, osoby zakładają, że kogo powoduje szkody może być również pod obrażenia i część ich przywrócenie może być popyt. Osób szczerze wierzy, że przebaczenie jest tylko wyjątkowej wsparcia i również żądanie przebaczenie, to bardzo ważne do określenia szkody, rzeczywistość, ani powtarzać; Dodatkowo wiąże w kierunku prostoty cierpienia i wreszcie, osób myśli, że dostawców poświęcił atak musi prosić o przebaczenie.

Nastawienie do bliźniego a pokój na świecie

Znając ludzi wartości jest istotne w stałej koszt w granicach wymagań interpersonalnych i psychicznego ramy różnych znaczeń, w tym wymagań czasu, jak wcześniej wspomniano powyżej i trwałego zadowolenia przy zaangażowaniu kultury w ogóle. Następnie umów poprzez badanie zależy od kultury ogólnie rzecz biorąc, myśleć o substancję, interpersonalne skutki psychiczne, kulturowe – społecznych i rządowych starcia przedłużony, co doświadczyliśmy. Wreszcie wymóg oczywiście płace efekty wykonaj w bitwie z poczuciem sprawiedliwości, gdy chodzi o grzywien i oko na zegarek, jedna rzecz, która jest utrwalona są spirale zemsty, który może wydawać się, że procedury odzyskać pewność siebie i nigdy nie Replikuj połączony z góry przepraszam, jak Otwórz, aby przyznać, naprawić i pojednania.

Procedurę trwałego pokoju zajmuje Grupa zmiany ciała, które miały miejsce na przestrzeni kulturowej i psychicznego porozumienia w odniesieniu do poprawy pojednania; badanie i leczenie w procedurach interpersonalnych i psychiczne, na przykład przebaczenia regeneracyjne i lecznicze. Zaangażowanie, moc, solidarności i umiejętności społecznych uspokoić negocjacje, konflikty, progowa i włączenia; budynek na myśl o sprawiedliwości, że będzie próba odzyskania znacznie więcej niż zemsty; rozmowy i mobilizacji bez przemocy; do odbudowy pamięci masowej w ramach poczucie transformator dyskomfortu i nigdy nie występuje ponownie, a także zmiana graczy i prasy polaryzacyjny w spokojnej roszczeń zorientowanych na frazę. Zorganizowana praca tych pomiarów i Delta może prowadzić nas do tradycji pokoju w połączeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *